iranfoodex iranfoodex .

iranfoodex

دستكم و حداكثر نرخ زعفران اعلام شد/ انتقاد از تاخير در ارائه آمار به وسيله گمرك

دستكم و حداكثر نرخ زعفران اعلام شد/ انتقاد از تاخير در ارائه آمار به وسيله گمرك 
غلامرضا ميري معاون شوراي ملي زعفران در مصاحبه از ثبات ارزش زعفران طي سه ماه اخير خبر اعطا كرد و اظهار‌كرد : فعلا دست كم نرخ هر كيلو طلاي سرخ ۴ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان و حداكثر ۵ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان است . 

او افزود : طبق روال همگي ساله , كاهش تقاضا در ماه رمضان نوسانات كمتري در بازار به همراه داشته است . 

ميري دستگاه بوجاري با اشاره به اين‌كه صادرات طبق روال معمولي در درحال حاضر انجام است , خاطرنشان كرد : گمرك از ارائه آمار پرهيز مي‌ نمايد تا ما نتوانيم ميزان صادرات را نسبت به مقطع شبيه سال قبل مقايسه نماييم . 

معاون شوراي ملي زعفران ادامه بخشيد : از مردمان تقاضا داريم تا از خريد زعفران‌ هاي فارغ از نام‌و‌نشان و استاندارد جلوگيري كنند چرا‌كه در حال حاضر پرونده‌ هاي زيادي از شكايات مردمان در مورد زعفران تقلبي داريم . 

او با اشاره به آخري موقعيت قاچاق پياز زعفران تصريح كرد : درباره با قاچاق پياز زعفران نميتوان آماري ارائه كرد , ولي همانند سنوات پيشين به طور همزمان با كاشت محصول يه خرده پياز به طور غيررسمي از سرزمين بيرون مي شود . 

به گفته ميري ضمن آنكه  جت پرينتر به طور همزمان با كاشت محصول بعضي از تاجران افغاني حاضر به خريد پياز با هر قيمتي ميباشند از اين رو به كشاورزان سفارش مي‌ كنيم كه در صورت مراجعه اشخاص براي خريد از ارائه محصول به آنان اجتناب كنند .
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۰:۰۷ توسط:iranfoodex موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :