iranfoodex iranfoodex .

iranfoodex

” مصاحبه” با ناصر آقايي آغاز شد

” مصاحبه” با ناصر آقايي آغاز شد

اخبار فرهنگي هنري پايشگر-ناصر آقايي زنگ افتتاح نمايش”مصاحبه “به كارگرداني محمد رضا فهميزي را شامگاه يكشنبه ۱۶ دي  به صدا در آورد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر ،  نمايش مصاحبه،در اين مراسم همچنين  از پوستر نمايش ، با حضورناصر آقايي ، تماشاگران و جمعي از علاقه مندان نيز رونمايي شد.

به گزارش پايشگر،پس از اجراي نمايش ،ناصر آقايي گفت: نمايش فضايي اكسپرسيونيستي دارد و شايد با واقعيت فاصله داشته باشد اما در عين حال در دنياي واقعي سير مي كند.

اين مدرس دانشگاه در ادامه افزود:كارگرداني نمايش ، هوشمندانه بوده و بازي هاي قابل قبولي ارائه شده است.اگر چه اجراي اول بود اما اجراي نقش ها بسيار خوب بود، هرچند معتقدم كه  شب اول وشب آخر اجرا بايد خوب باشد اما كار با تعدد اجرا به پختگي مي رسد بااين حال نمايش و اجرايي پخته و قابل قبول را شاهد بودم.

در ادامه محمد رضا فهميزي كارگردان اين نمايش با تشكر از كساني كه او را در اجراي اين نمايش همراهي كردند، گفت:متاسفانه در روزگاري هستيم كه تئاتر به تجارت تبديل شده است و دوستاني كه در اين نمايش با ما باقي ماندند، جزو آخرين بازماندگان و كساني هستند كه تئاتر برايشان عشق است و به خاطر عشق كار مي كنند و به واسطه عشقي كه به نمايش و البته محبتي كه به من داشتند ،ماندند و اين كار اجرا شد.

وي در ادامه گفت:متاسفانه وضعيت تئاتر و هنر ما به اين صورت شده و نمايش هايي از اين دست كه با حداقل هزينه و عشق به تئاتر اجرا مي شود، نيازمند توجه بيشتر علاقه مندان هنر است .

اين نمايش تا ۵ بهمن هر شب به جز شنبه ها در تالار ناصر خسرو به روي صحنه مي رود و علاقه مندان مي توانند بليت هاي اين نمايش را از سايت تيوال خريداري كنند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۸:۳۲ توسط:iranfoodex موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :